Rozkład jazdy WISPOL na trasie Kołobrzeg - Cieszyn
- Kołobrzeg - Sianożęty - Ustronie Morskie - Sarbinowo - Mielno - Koszalin - Białogard - Połczyn-Zdrój - Czaplinek - Wałcz - Piła - Poznań - Ostrów Wielkopolski - Gliwice - Zabrze - Katowice - Mikołów - Tychy - Bielsko-Biała - Skoczów - Ustroń - Cieszyn