Rozkład jazdy WISPOL na trasie Cieszyn - Kołobrzeg
- Cieszyn - Ustroń - Skoczów - Bielsko-Biała - Tychy - Mikołów - Katowice - Zabrze - Gliwice - Ostrów Wielkopolski - Poznań - Piła - Wałcz - Czaplinek - Połczyn-Zdrój - Białogard - Koszalin - Mielno - Sarbinowo - Ustronie Morskie - Sianożęty - Kołobrzeg