Rozkład jazdy West Service na trasie Wachtendonk - Augustów
- Wachtendonk - Hünxe - Oer-Erkenschwick - Dortmund - Sendenhorst - Bielefeld - Coppenbrügge - Hildesheim - Magdeburg - Eichwalde - Słubice - Świebodzin - Myszęcin - Sękowo - Poznań - Cytrynowo - Bławaty - Włocławek - Niegocin - Łomia - Mława - Trzcińskie - Kolno - Augustów