Rozkład jazdy WAW-MAR na trasie Szczecin - Maszewo
- Szczecin - Załom - Pucice - Kliniska Wielkie - Rurzyca - Goleniów - Budno - Imno - Mosty - Pogrzymie - Budzieszowce - Radzanek - Maszewo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies