Rozkład jazdy VOLYN EKSPRES LTD na trasie Dnipro - Świnoujście
- Dnipro - Krzemieńczuk,DA,Teatralna 32/6 - Poltava - Łubnie, D.A., Volodymyrsky 157 - Kyiv - Zhytomyr - Rivne - Lutsk - Volodymyr-Volynsjkyj, AS - Dorohusk - Chełm - Lublin - Warszawa - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Szczecin - Goleniów - Świnoujście
- Dnipro - Krzemieńczuk,DA,Teatralna 32/6 - Kropyvnytskyi - Umań, D.A., ul. Kijowska 1 - Winnica - Zhytomyr - Rivne - Lutsk - Volodymyr-Volynsjkyj, AS - Dorohusk - Chełm - Lublin - Warszawa - Poznań - Gorzów Wielkopolski - Szczecin - Goleniów - Świnoujście