Rozkład jazdy Verkehrsgesellschaft Vorpommern-Greifswald mbH na trasie Pasewalk - Löcknitz
- Pasewalk - Polzow - Zerrenthin - Rossow - Löcknitz
- Pasewalk - Polzow - Zerrenthin - Rossow - Löcknitz - Bergholz - Löcknitz
- Pasewalk - Polzow - Zerrenthin - Wetzenow - Rossow - Löcknitz
- Pasewalk - Polzow - Zerrenthin - Wetzenow - Rossow - Löcknitz - Bergholz - Löcknitz
- Pasewalk - Polzow - Zerrenthin - Wetzenow - Rossow - Löcknitz - Bergholz - Löcknitz
- Pasewalk - Polzow - Zerrenthin - Rossow - Löcknitz
- Pasewalk - Zerrenthin - Rossow - Löcknitz
- Pasewalk - Polzow - Zerrenthin - Wetzenow - Rossow - Löcknitz
- Pasewalk - Polzow - Zerrenthin - Rossow - Löcknitz