Rozkład jazdy Tranzit na trasie Kraków - Den Haag
- Kraków - Katowice - Szałsza - Ligota Łabędzka - Chechło - Opole - Nowa Jamka - Łosiów - Wrocław - Bolesławiec - Zgorzelec - Görlitz - Schwarzheide - Magdeburg - Hildesheim - Münster - Havixbeck - Nijmegen - Den Haag