Rozkład jazdy Tranzit na trasie Den Haag - Kraków
- Den Haag - Nijmegen - Havixbeck - Münster - Hildesheim - Magdeburg - Schwarzheide - Görlitz - Zgorzelec - Bolesławiec - Wrocław - Łosiów - Nowa Jamka - Opole - Chechło - Ligota Łabędzka - Szałsza - Katowice - Kraków