Rozkład jazdy TRANSWAL na trasie Gdańsk - Bartoszyce
- Gdańsk - Elbląg - Milejewo - Huta Żuławska - Pogrodzie - Narusa - Frombork - Stępień - Braniewo - Bemowizna - Płoskinia - Strubno - Pakosze - Pieniężno - Łajsy - Dębowiec - Lelkowo - Kwiatkowo - Stega Mała - Kandyty - Kamińsk - Górowo Iławeckie - Piasty Wielkie - Wiewiórki - Piasek - Wojciechy - Tolko - Spytajny - Bartoszyce
- Gdańsk - Elbląg - Pasłęk - Bielica - Burdajny - Godkowo - Krykajny - Olkowo - Orneta - Mingajny - Babiak - Runowo - Ignalin - Lidzbark Warmiński - Rogóż - Samolubie - Osieka - Bartoszyce