Rozkład jazdy TravelPL na trasie Ustrzyki Górne - Sanok
- Ustrzyki Górne - Brzegi Górne - Wetlina - Smerek - Kalnica - Przysłup - Krzywe - Dołżyca - Buk - Polanki - Terka - Bukowiec - Bukowiec - Wołkowyja - Polańczyk - Myczków - Solina - Bóbrka - Myczkowce - Uherce Mineralne - Lesko - Zagórz - Zahutyń - Sanok