Rozkład jazdy TravelPL na trasie Bytom - Polańczyk
- Bytom - Katowice - Dąbrowa Górnicza - Olkusz - Kraków - Brzesko - Tarnów - Pilzno - Brzostek - Kołaczyce - Jasło - Krosno - Miejsce Piastowe - Iwonicz-Zdrój - Rymanów - Rymanów-Zdrój - Besko - Zarszyn - Sanok - Zagórz - Lesko - Bóbrka - Solina - Polańczyk