Rozkład jazdy Transa na trasie Stargard - Pyrzyce
- Stargard - Warnice - Barnim - Obryta - Wierzbno - Grędziec - Okunica - Pyrzyce
- Stargard - Warnice - Barnim - Obryta - Grędziec - Okunica - Pyrzyce
- Stargard - Warnice - Reńsko - Obryta - Stary Przylep - Nowy Przylep - Cieszysław - Zaborsko - Lubiatowo - Mechowo - Pyrzyce
- Stargard - Warnice - Reńsko - Obryta - Stary Przylep - Cieszysław - Zaborsko - Lubiatowo - Mechowo - Pyrzyce