Rozkład jazdy Transa na trasie Pyrzyce - Stargard
- Pyrzyce - Mechowo - Lubiatowo - Zaborsko - Cieszysław - Stary Przylep - Obryta - Reńsko - Warnice - Stargard
- Pyrzyce - Okunica - Grędziec - Wierzbno - Obryta - Barnim - Warnice - Stargard
- Pyrzyce - Okunica - Grędziec - Obryta - Barnim - Warnice - Stargard
- Pyrzyce - Mechowo - Lubiatowo - Zaborsko - Cieszysław - Nowy Przylep - Stary Przylep - Obryta - Reńsko - Warnice - Stargard