Rozkład jazdy Tanibus-24 na trasie Gent - Świnoujście
- Gent - Mortsel - Kinrooi - Venlo - Dortmund - Bad Arolsen - Northeim - Braunlage - Magdeburg - Linthe - Berlin - Hohenfinow - Schwedt (Oder) - Kołbaskowo - Świnoujście
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies