Rozkład jazdy STANMAR na trasie Lublin - Nałęczów
- Lublin - Kolonia - Płouszowice-Kolonia - Płouszowice - Tomaszowice - Moszna - Miłocin - Sadurki - Kolonia - Nałęczów
- Lublin - Kolonia - Płouszowice - Tomaszowice - Moszna - Miłocin - Sadurki - Bochotnica-Kolonia - Nałęczów