Rozkład jazdy Stanbus na trasie Chrzanów - Kraków
- Chrzanów - Trzebinia - Młoszowa - Dulowa - Wola Filipowska - Krzeszowice - Nawojowa Góra - Pisary - Młynka - Rudawa - Kochanów - Zabierzów - Modlniczka - Kraków
- Chrzanów - Trzebinia - Młoszowa - Dulowa - Wola Filipowska - Krzeszowice - Nawojowa Góra - Pisary - Młynka - Rudawa - Kochanów - Zabierzów - Modlniczka - Kraków
- Chrzanów - Trzebinia - Młoszowa - Dulowa - Wola Filipowska - Krzeszowice - Nawojowa Góra - Pisary - Młynka - Rudawa - Kochanów - Zabierzów - Modlniczka - Kraków