Rozkład jazdy SPRINT BUS Sp. z o.o. Lublin na trasie Lubartów - Lublin
- Lubartów - Łucka-Kolonia - Baranówka - Wólka Rokicka-Kolonia - Wólka Rokicka - Rokitno - Jawidz - Zawieprzyce - Spiczyn - Kijany - Kijany - Stawek - Spiczyn - Lublin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies