Rozkład jazdy Sioła Trans na trasie Szczawnica - Kraków
- Szczawnica - Krościenko nad Dunajcem - Tylmanowa - Zabrzeż - Kamienica - Szczawa - Lubomierz - Mszana Górna - Mszana Dolna - Kasinka Mała - Lubień - Pcim - Myślenice - Mogilany - Gaj - Libertów - Kraków