Rozkład jazdy Sioła Trans na trasie Kraków - Szczawnica
- Kraków - Libertów - Gaj - Mogilany - Myślenice - Pcim - Lubień - Kasinka Mała - Mszana Dolna - Mszana Górna - Lubomierz - Szczawa - Kamienica - Zabrzeż - Tylmanowa - Krościenko nad Dunajcem - Szczawnica