Rozkład jazdy Sindbad na trasie Zaporizhzhia - Łódź
- Zaporizhzhia - Dnipro - Poltava - Lubny - Pyriatyn - Uman - Haisyn - Nemyriv - Vinnytsia - Khmelnytskyi - Ternopil - Stryi - Lviv - Balice - Gliwice - Częstochowa - Piotrków Trybunalski - Łódź
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies