Rozkład jazdy Sindbad na trasie Poznań - Lyon
- Poznań - Słubice - Strasbourg - Mulhouse - Besançon - Marsannay-la-Côte - Chalon-sur-Saône - Lyon
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies