Rozkład jazdy Sindbad na trasie Okhtyrka - Wrocław
- Okhtyrka - Kremenchuk - Khorol - Pyriatyn - Pereiaslav-Khmelnytskyi - Kyiv - Zhytomyr - Novohrad-Volynskyi - Dubno - Lviv - Kraków - Katowice - Opole - Wrocław
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies