Rozkład jazdy RIK – Transport Osobowy na trasie Lidzbark Warmiński - Jeziorany
- Lidzbark Warmiński - Medyny - Kłębowo - Czarny Kierz - Klutajny - Żegoty - Modliny - Ustnik - Wójtówko - Jeziorany
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies