Rozkład jazdy RIK – Transport Osobowy na trasie Bartoszyce - Olsztyn
- Bartoszyce - Połęcze - Plęsy - Osieka - Bukowo - Samolubie - Morawa - Rogóż - Markajmy - Lidzbark Warmiński - Nowosady - Kraszewo - Miłogórze - Stryjkowo - Wichrowo - Smolajny - Kosyń - Dobre Miasto - Dywity - Olsztyn
- Bartoszyce - Połęcze - Plęsy - Osieka - Bukowo - Samolubie - Morawa - Rogóż - Markajmy - Lidzbark Warmiński - Nowosady - Kraszewo - Miłogórze - Stryjkowo - Wichrowo - Smolajny - Kosyń - Dobre Miasto - Dywity - Olsztyn
- Bartoszyce - Połęcze - Plęsy - Osieka - Bukowo - Samolubie - Morawa - Rogóż - Markajmy - Lidzbark Warmiński - Nowosady - Kraszewo - Miłogórze - Stryjkowo - Wichrowo - Smolajny - Kosyń - Dobre Miasto - Dywity - Olsztyn