Rozkład jazdy PW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k. na trasie Wrocław - Ostrzeszów
- Wrocław - Mirków - Długołęka - Oleśnica - Spalice - Cieśle - Poniatowice - Ligota Polska - Gaszowice - Stradomia Wierzchnia - Syców - Pisarzowice - Mąkoszyce - Ligota - Kobyla Góra - Bierzów - Rojów - Ostrzeszów