Rozkład jazdy PW BESKID PRZEWOZY Sp. z o.o. Sp. k. na trasie Wrocław - Kudowa-Zdrój
- Wrocław - Bielany Wrocławskie - Łagiewniki - Nowa Wieś Niemczańska - Przerzeczyn-Zdrój - Ząbkowice Śląskie - Kłodzko - Szalejów Górny - Polanica-Zdrój - Szczytna - Duszniki-Zdrój - Lewin Kłodzki - Jeleniów - Kudowa-Zdrój