Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Zielona Góra - Poznań
- Zielona Góra - Sulechów - Łęgowo - Babimost - Zbąszynek - Zbąszyń - Chrośnica - Jastrzębsko - Nowy Tomyśl - Sątopy - Porażyn - Opalenica - Wojnowice - Buk - Otusz - Dopiewo - Palędzie - Poznań
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies