Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Szczecin - Zielona Góra
- Szczecin - Daleszewo - Czepino - Gryfino - Nowe Czarnowo - Pacholęta - Widuchowa - Krzywin - Lisie Pole - Chojna - Godków - Witnica - Bielin - Mieszkowice - Boleszkowice - Namyślin - Kostrzyn nad Odrą - Ługi Górzyckie - Górzyca - Laski Lubuskie - Radów - Kowalów - Drzeńsko - Rzepin - Budachów - Radnica - Czerwieńsk - Zielona Góra
- Szczecin - Daleszewo - Czepino - Gryfino - Nowe Czarnowo - Pacholęta - Widuchowa - Krzywin - Lisie Pole - Chojna - Godków - Witnica - Bielin - Mieszkowice - Boleszkowice - Namyślin - Kostrzyn nad Odrą - Ługi Górzyckie - Górzyca - Laski Lubuskie - Radów - Kowalów - Drzeńsko - Rzepin - Jerzmanice - Gądków Wielki - Pliszka - Budachów - Bytnica - Radnica - Będów - Nietkowice - Czerwieńsk - Zielona Góra