Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Szczecin - Poznań
- Szczecin - Reptowo - Miedwiecko - Grzędzice - Stargard - Witkowo Drugie - Kolin - Morzyca - Dolice - Ziemomyśl B - Choszczno - Stary Klukom - Słonice - Rębusz - Bierzwnik - Dobiegniew - Mierzęcin - Podlesiec - Drawiny - Krzyż Wielkopolski - Drawski Młyn - Miały - Mokrz - Wronki - Pęckowo - Szamotuły - Baborówko - Pamiątkowo - Rokietnica - Kiekrz - Poznań
- Szczecin - Reptowo - Miedwiecko - Grzędzice - Stargard - Witkowo Drugie - Kolin - Morzyca - Dolice - Ziemomyśl B - Choszczno - Stary Klukom - Słonice - Rębusz - Bierzwnik - Dobiegniew - Mierzęcin - Podlesiec - Drawiny - Krzyż Wielkopolski - Drawski Młyn - Miały - Mokrz - Wronki - Pęckowo - Szamotuły - Baborówko - Pamiątkowo - Rokietnica - Kiekrz - Poznań