Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Stalowa Wola - Lublin
- Stalowa Wola - Pilchów - Kępa Rzeczycka - Lipa - Zaklików - Potok Wielki - Rzeczyca Ziemiańska - Rzeczyca-Kolonia - Polichna - Szastarka - Sulów - Kraśnik - Pułankowice - Wilkołaz-Stacja Kolejowa - Majdan Sobieszczański - Niedrzwica Kościelna - Niedrzwica Duża - Strzeszkowice Małe - Krężnica Jara - Lublin
- Stalowa Wola - Pilchów - Kępa Rzeczycka - Lipa - Zaklików - Potok Wielki - Rzeczyca Ziemiańska - Rzeczyca-Kolonia - Polichna - Szastarka - Sulów - Kraśnik - Pułankowice - Wilkołaz-Stacja Kolejowa - Majdan Sobieszczański - Niedrzwica Kościelna - Niedrzwica Duża - Strzeszkowice Małe - Krężnica Jara - Lublin