Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Rzeszów - Przemyśl
- Rzeszów - Łańcut - Przeworsk - Jarosław - Radymno - Przemyśl
- Rzeszów - Strażów - Krzemienica - Łańcut - Głuchów - Kosina - Rogóżno - Grzęska - Przeworsk - Pełkinie - Jarosław - Munina - Ostrów - Radymno - Sośnica - Niziny - Walawa - Żurawica - Przemyśl