Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Rzeszów - Horyniec-Zdrój
- Rzeszów - Strażów - Krzemienica - Łańcut - Głuchów - Kosina - Rogóżno - Grzęska - Przeworsk - Pełkinie - Jarosław - Munina - Surochów - Bobrówka - Korzenica - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów - Basznia Dolna - Basznia - Horyniec-Zdrój