Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Poznań - Zielona Góra
- Poznań - Palędzie - Dopiewo - Otusz - Buk - Wojnowice - Opalenica - Porażyn - Sątopy - Nowy Tomyśl - Jastrzębsko - Chrośnica - Zbąszyń - Zbąszynek - Babimost - Łęgowo - Sulechów - Zielona Góra
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies