Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Oświęcim - Kraków
- Oświęcim - Gorzów - Chełmek - Libiąż - Chrzanów - Trzebinia - Dulowa - Wola Filipowska - Krzeszowice - Rudawa - Zabierzów - Kraków
- Oświęcim - Gorzów - Chełmek - Libiąż - Chrzanów - Trzebinia - Dulowa - Wola Filipowska - Krzeszowice - Rudawa - Zabierzów - Kraków
- Oświęcim - Gorzów - Chełmek - Libiąż - Chrzanów - Trzebinia - Dulowa - Wola Filipowska - Krzeszowice - Rudawa - Zabierzów - Kraków