Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Opole - Zawadzkie
- Opole - Suchy Bór - Chrząstowice - Dębska Kuźnia - Ozimek - Krasiejów - Staniszcze Małe - Fosowskie - Kolonowskie - Zawadzkie
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies