Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Olsztyn - Korsze
- Olsztyn - Nikielkowo - Łęgajny - Barczewo - Wipsowo - Czerwonka - Górowo - Kolno - Sątopy-Samulewo - Łankiejmy - Korsze
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies