Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Nysa - Opole
- Nysa - Wyszków Śląski - Kubice - Mańkowice - Jasienica Dolna - Budzieszowice - Łambinowice - Sowin - Goszczowice - Tułowice - Szydłów - Szydłów - Komprachcice - Chmielowice - Opole
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies