Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Nowy Sącz - Muszyna
- Nowy Sącz - Stary Sącz - Barcice Dolne - Rytro - Młodów - Piwniczna-Zdrój - Łomnica-Zdrój - Wierchomla Wielka - Zubrzyk - Żegiestów - Andrzejówka - Milik - Muszyna
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies