Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Nowa Sól - Poznań
- Nowa Sól - Niedoradz - Zielona Góra - Sulechów - Łęgowo - Babimost - Zbąszynek - Zbąszyń - Chrośnica - Jastrzębsko - Nowy Tomyśl - Sątopy - Porażyn - Opalenica - Wojnowice - Buk - Otusz - Dopiewo - Palędzie - Poznań