Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Medzilaborce - Rzeszów
- Medzilaborce - Łupków - Komańcza - Rzepedź - Szczawne - Wysoczany - Mokre - Morochów - Czaszyn - Tarnawa Dolna - Zagórz - Sanok - Besko - Wróblik Szlachecki - Targowiska - Krosno - Jedlicze - Tarnowiec - Jasło - Strzyżów - Boguchwała - Rzeszów