Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Malbork - Gdynia
- Malbork - Stogi - Szymankowo - Lisewo Malborskie - Tczew - Pszczółki - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia
- Malbork - Stogi - Szymankowo - Lisewo Malborskie - Tczew - Miłobądz - Pszczółki - Skowarcz - Różyny - Cieplewo - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia