Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Lublin - Zamość
- Lublin - Świdnik - Trawniki - Kanie-Stacja - Krasnystaw - Wólka Orłowska - Izbica - Tarzymiechy Drugie - Ruskie Piaski-Stacja - Złojec - Zawada - Mokre - Zamość
- Lublin - Świdnik - Minkowice - Podzamcze - Dominów - Jaszczów - Biskupice - Trawniki - Wólka Kańska - Kanie-Stacja - Zalesie Krasieńskie - Rejowiec Fabryczny - Zagrody - Żulin - Krasnystaw - Wólka Orłowska - Izbica - Tarzymiechy Drugie - Ruskie Piaski-Stacja - Złojec - Zawada - Mokre - Zamość