Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Lublin - Szastarka
- Lublin - Krężnica Jara - Strzeszkowice Małe - Niedrzwica Duża - Niedrzwica Kościelna - Majdan Sobieszczański - Wilkołaz-Stacja Kolejowa - Pułankowice - Kraśnik - Sulów - Szastarka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies