Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Lublin - Dęblin
- Lublin - Stasin - Motycz - Motycz Leśny - Miłocin - Sadurki - Czesławice - Nałęczów - Łopatki - Klementowice - Stary Pożóg - Puławy - Gołąb - Skoki - Dęblin
- Lublin - Stasin - Motycz - Motycz Leśny - Miłocin - Sadurki - Czesławice - Nałęczów - Łopatki - Klementowice - Stary Pożóg - Puławy - Gołąb - Skoki - Dęblin