Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Łódź - Ostrów Wielkopolski
- Łódź - Lublinek - Pabianice - Chechło Pierwsze - Dobroń - Kolumna - Łask - Borszewice Kolejowe - Zduńska Wola - Męcka Wola - Sieradz - Sędzice - Błaszki - Skalmierz - Radliczyce - Opatówek - Kalisz - Nowe Skalmierzyce - Ociąż - Czekanów - Ostrów Wielkopolski