Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Löcknitz - Neubrandenburg
- Löcknitz - Zerrenthin - Pasewalk - Blumenhagen - Strasburg(Uckerm) - Oertzenhof - Neetzka - Sponholz - Neubrandenburg
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies