Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kraków - Oświęcim
- Kraków - Zabierzów - Rudawa - Krzeszowice - Wola Filipowska - Dulowa - Trzebinia - Chrzanów - Libiąż - Chełmek - Gorzów - Oświęcim
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies