Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kraków - Kielce
- Kraków - Zastów - Baranówka - Łuczyce - Goszcza - Niedźwiedź - Słomniki - Smroków - Szczepanowice - Kamieńczyce - Miechów - Pstroszyce Pierwsze - Uniejów-Rędziny - Kozłów - Klimontów - Sędziszów - Krzcięcice - Potok Wielki - Jędrzejów - Miąsowa - Sobków - Wolica - Radkowice - Sitkówka-Nowiny - Kielce