Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kozłów - Katowice
- Kozłów - Uniejów-Rędziny - Charsznica - Podlesice - Jeżówka - Wolbrom - Zarzecze - Chrząstowice - Jaroszowiec - Olkusz - Bukowno - Sławków - Dąbrowa Górnicza - Sosnowiec - Katowice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies