Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kostrzyn nad Odrą - Zielona Góra
- Kostrzyn nad Odrą - Ługi Górzyckie - Górzyca - Laski Lubuskie - Radów - Kowalów - Drzeńsko - Rzepin - Jerzmanice - Gądków Wielki - Pliszka - Budachów - Bytnica - Radnica - Będów - Nietkowice - Czerwieńsk - Zielona Góra